Покрокова інструкція

ВСТУПНИКАМ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ДЛЯ ВСТУПУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

Освітній Центр «Донбас-Україна» працюватиме з 09 червня до 23 жовтня 2020 року.

1. Оберіть ОЦ «Донбас-Україна»;
2. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб навчатись на бюджеті – до 22 серпня; Прийом документів – до 22 серпня 2020р. Вступні іспити – до 26 серпня. Зарахування – до 05 вересня
3. Складіть на базі Центру два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України. Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тут: dostupnaosvita.com.ua. Реєстрація не потрібна.
4. Складіть один профільний вступний іспит (згідно Правил прийому). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

Важливо!
Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите на бюджет, то держава надає: соціальну стипендію; підручники на безоплатній основі; безоплатний доступ до мережі Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах.
Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите до вишу на навчання за контрактом, то держава може надати: пільговий довгостроковий кредит на здобуття освіти.