Загальна інформація

До уваги абітурієнтів!

Національний університет «Запорізька політехніка» оголошує прийом студентів на навчання за денною формою для отримання таких освітньо-кваліфікаційних рівнів:

  1. бакалавр на базі повної загальної середньої освіти (після закінчення школи, ліцею, колегіуму, ПТНЗ, тощо) або освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (після закінчення коледжу, технікуму, тощо) – детальніше (початок прийому документів о 9-00 14.07.2021р.);
  2. магістр на базі освітнього ступеня  «бакалавр» або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» (після закінчення університету, академії тощо за умови наявності диплома бакалавра або спеціаліста) – детальніше (початок прийому документів о 9-00: з 15.07.2021р. для осіб, які втупають на основі ЄВІ з іноземної мови та фахових вступних випробувань; з 22.06.2021р. для осіб, які втупають на основі вступних іспитів).

Ласкаво запрошуємо абітурієнтів вступати до нашого університету! Також наголошуємо, що у Національному університеті «Запорізька політехніка» найбільша кількість бюджетних місць серед вищих навчальних закладів Запорізького регіону.