Додатковий прийом в магістратуру 2020

До уваги вступників на навчання за ОС «магістр»!

Національний університет «Запорізька політехніка» оголошує додатковий набір на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра.
Вступники на основі ОС «бакалавр» вступають за результатами Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) за технологіями ЗНО з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) та фахового вступного випробування.
Вступники на основі вже отриманого раніше диплома спеціаліста/магістра вступають за результатами вступного випробування з іноземної мови та фахового вступного випробування, що складаються в університеті (або за результатами ЄВІ та фахового вступного випробування).
Основі етапи додаткової сесії:

• Прийом документів: з 28.09.2020 р. по 08.10.2020 р.;
  • Вступні випробування: з 09.10.2020 р. по 13.10.2020 р.;
  • Зарахування: до 30 жовтня 2020р.

Необхідні документи:
Диплом бакалавра/спеціаліста/магістра та додаток до нього + 2 ксерокопії;
– Паспорт + 2 ксерокопії (1, 2, 11 стор.);
– Ідентифікаційний код + 2 ксерокопії;
– 4 фотокартки (3*4 см);
– Військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов`язаних);
– Екзаменаційний лист ЄВI (при вступі на основі диплома бакалавра).

Прийом документів здійснюватиметься в ауд. 1.1, 2.2 VII-го корпусу (м. Запоріжжя, вул. Жуковського буд. 60).