Освітні центри “Крим-Україна” і “Донбас-Україна”

Якщо ти бажаєш вступити до Національного університету «ЗАПОРІЗЬКА ПОЛІТЕХНІКА»,
 маєш усі можливості для цього!

Якщо в тебе немає документа про повну загальну середню освіту (свідоцтво/атестат) державного зразка, але ти хочеш навчатися в ЗВО або ЗФПО на території України, скористайся наданими можливостями – вступай за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». 

Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» працюватимуть з 01 червня до 30 вересня. 

1. Оберіть ОЦ «Донбас-Україна» або «Крим-Україна» (перелік, адреса, контакти та графік роботи розміщено на сайтах Міністерства освіти і науки України, Доступна освіта). 

2. Подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб вступити на бюджетну форму здобуття освіти (квота-2) – до 31 липня, на контрактну форму – до 23 вересня

Вступ на бюджет за ОС Бакалавр:

  • прийом документів – до 31 липня;
  • вступні іспити – з 07 по 18 липня;
  • зарахування – до 10 серпня.

3. Складіть на базі ОЦ два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України. (Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тут.) Реєстрація не потрібна.

Якщо особисте прибуття заявника до уповноваженого закладу неможливе, річне оцінювання та ДПА (крім випадків звільнення від ДПА) проводяться через дистанційну індивідуальну співбесіду з відеофіксацією.

4. Складіть один профільний вступний іспит (встановлює ЗВО). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

Якщо особисте прибуття для складання індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу неможливе, тоді за зверненням заявника вони проводяться шляхом дистанційної індивідуальної співбесіди або дистанційного творчого конкурсу з відеофіксацією.

Абітурієнти з ТОТ вступають до уповноважених закладів вищої освіти на бюджетні місця в межах установлених квот.  

Важливо!

Як і в минулих роках, у наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища вступників шифруватимуться. 

Зверніть увагу! Можна вступати лише через один освітній центр (до 5 заяв). 

Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите на бюджет, то держава надасть вам:

  • академічну або соціальну стипендію;
  • підручники на безоплатній основі;
  • безоплатний доступ до мережі Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах.

Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите  на навчання за контрактом, то держава може надати вам:

  • пільговий довгостроковий кредит на здобуття освіти.

УВАГА! Якщо так сталося, що вступити до ЗВО на бюджетну форму навчання не вдалося, є можливість переведення з контрактної форми навчання на бюджет.

Документи для вступу на контрактну форму навчання через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за всіма рівнями прийматимуться до 12:00 23 вересня. 

Дізнатися більше можна за телефоном «Урядова гаряча лінія» з питань освіти для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія АР Крим та м. Севастополь та тимчасово окупована територія Донбасу.

У робочі дні пн – чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 17:00 працює  гаряча лінія для вступників із тимчасово окупованих територій (0-800-504-425).

Освітні центри «Донбас – Україна» та «Крим – Україна»

Контакти освітніх центрів:

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 60, 7 навчальний корпус НУ «Запорізька політехніка», 2 поверх, ауд. 2.2

Телефони: 098 523 6789, 099 523 6789

Електронна пошта: nuzp.pk@gmail.com

Графік роботи освітніх центрів:

Понеділок – п’ятниця

з 9.00 до 17.00

(вихідні – субота, неділя)

Контакти уповноваженого закладу середньої освіти:

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Запорізької міської ради Запорізької області

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 68,

Телефони: 0617645555, 0617641312, 0612637876548

Електронна пошта: school15zp@ukr.net

Алгоритм вступу для вступників з тимчасово окупованої території, які не мають документів про повну загальну середню освіту:

Порядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес (Наказ МОН України від 01.03.2021 № 271 (Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства освіти і науки № 726 від 10.08.2022, № 866 від 19.07.2023).

Порядок вступу для здобуття вищої освіти вступників, які мають документи про повну загальну середню освіту визначаються Правилами прийому до Національного університету «Запорізька політехніка»