Рекомендація до зарахування ОС Бакалавр

Списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування за державним замовленням на перший курс освітнього ступеня бакалавр на основі повної загальної середньої освіти згідно конкурсного бала та пріоритетності поданих заяв вступників:

Списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування за державним замовленням на освітній ступень бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста згідно конкурсного бала та пріоритетності поданих заяв вступників:

До уваги абітурієнтів!

Особи, рекомендовані до зарахування за державним замовленням повинні до 18 00 години 02.09.2022 надати оригінали документів про освіту до Приймальної комісії, ауд. 2.6. Особи, які не подали оригінали документів в зазначені терміни втрачають право на навчання за державним замовленням.

До уваги абітурієнтів!

Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії НУ «Запорізька політехніка» nuzp.pk@gmail.com.