Студентам-магістрам

Шановні студенти-магістри!
Взимку Ви завершуєте навчання на 2 курсі магістратури в НУ «Запорізька політехніка».
Ми хочемо окреслити 3 варіанти ваших наступних кроків:
1 – почати будувати кар’єру взимку 2023 року
2 – влітку 2023 року подати документи на вступ до магістратури (1,5 роки навчання на денній формі) і почати будувати кар’єру
3 – влітку 2023 року подати документи на вступ до бакалаврату (3 або 4 роки навчання на денній формі) і почати будувати кар’єру
Запорізька політехніка пропонує широкий вибір як технічних, так і гуманітарних спеціальностей. Тобто Ви зможете або поглибити свої знання в спорідненій сфері з вашою, або розпочати навчання за абсолютно новою спеціальністю. Будь-який варіант не тільки підвищить вашу фахову цінність, а й допоможе посилити Вашу привабливість на ринку праці.
Звертаємо вашу увагу: якщо ви не навчались на бюджетній формі навчання, то ви маєте право спробувати вступити на цю форму влітку 2023 року.
Акцентуємо увагу, що ви не зможете вступити взимку (після завершення навчання на магістратурі) , оскільки часові рамки подання документів в межах вступної кампанії окреслюються літнім періодом.
Наш університет завжди готовий допомогти обрати найкращий варіант освіти саме для вас. Ви можете скласти індивідуальний навчальний план, обрати дуальну освіту (поєднати роботу на підприємстві з денною формою навчання), акцентуватись на науковій діяльності – ми підтримаємо будь-який ваш вибір.
Для того, щоб отримати консультацію звертайтесь:
Запоріжжя, Жуковського, 60 / 7 навчальний корпус
+380985236789
+380995236789
nuzp.pk@gmail.com