Чому Запорізька політехніка?

Вітаємо шановний абітурієнте!

Запрошуємо тебе приєднатися до елітної спільноти професіоналів!
На сьогодні Національний університет «Запорізька політехніка» є сучасним закладом вищої освіти з інноваційними технологіями освітньої діяльності, унікальним лабораторним оснащенням для практичної і наукової підготовки студентів та високими показниками економічної ефективності і фінансового добробуту.
Основним пріоритетом і стратегічним напрямом університету є забезпечення якісної вищої освіти, яка дозволяє гідно конкурувати випускникам Запорізької політехніки на вітчизняному та світовому ринках праці, що підтверджується багаторічною схвальною оцінкою професійних стейкхолдерів.
Університетом щорічно здійснюється моніторинг потреб роботодавців щодо рівня кваліфікації та професійної спрямованості фахівців з вищою освітою і постійно розширюється спектр перспективних спеціальностей.
Навчання здійснюється за такими галузями знань та понад 40 спеціальностями та 70 освітніми програмами бакалаврської та магістерської підготовки:
01 Освіта
02 Культура і мистецтво
03 Гуманітарні науки
05 Соціальні та поведінкові науки
06 Журналістика
07 Управління та адміністрування
08 Право
12 Інформаційні технології
13 Механічна інженерія
14 Електрична інженерія
15 Автоматизація та приладобудування
17 Електроніка та телекомунікації
19 Архітектура та будівництво
22 Охорона здоров’я
23 Соціальна робота
24 Сфера обслуговування
27 Транспорт
28 Публічне управління та адміністрування
29 Міжнародні відносини
Освітньо-науковий процес здійснюється висококваліфікованим викладацьким складом з яких 70 професорів, докторів наук та 500 доцентів, кандидатів наук, які постійно працюють над підвищенням кваліфікації, у тому числі за програмами закордонного стажування.
Запроваджені міжнародні студентські освітні проекти дозволяють приймати активну участь у програмах академічної мобільності із щорічним навчанням, науковим стажуванням, практикою понад 300 студентів у провідних університетах Європи.
В університеті розгорнуті і широко використовуються засоби та інструментарій для дистанційного навчання здобувачів вищої освіти з використанням платформи Moodle, що дозволяє забезпечити вільний доступ до освітніх матеріалів студенту з будь-якої точки світу, вільне та оперативне спілкування викладача та студента.
Університет – єдиний у Запорізькому регіоні вищий навчальний заклад, що має кафедру військової підготовки. Щороку кафедру закінчують близько 400 студентів, отримуючи військові спеціальності командирів взводів.
Студенти мають можливість за бажанням займатися різними видами спорту: легкою атлетикою, баскетболом, гандболом, волейболом, футболом, футзалом, спортивною аеробікою, кульовою стрільбою, боротьбою, настільним тенісом, туризмом тощо. В університеті функціонують професійні спортивні колективи: чоловіча гандбольна команда Суперліги; студентська збірна з баскетболу – триразові переможці Студентської ліги; команда зі спортивної аеробіки, які є чемпіонами Європи та неодноразовими призерами Світових першостей.
В центрі культури та дозвілля студентів кожний може знайти заняття за бажанням: хорові, музичні та танцювальні ансамблі; студентський театр естрадних мініатюр; клуб винахідливих та кмітливих; огляди-конкурси художньої самодіяльності факультетів, святкові концерти; різноманітні конкурси, фестивалі міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.